8.3.2013 - Bílý tým - Černý tým 14:3 (4:0, 1:2, 3:0, 6:1)

Průměrnou účast vyztužila u černých dvojice Martin Byrtus - Marian Polok. Mohlo se tak hrát 7 na 7.

Bílí vstoupili do utkání lépe. Zásluhou Pavla Bluse a Michala Kozieła získali dvoubrankové vedení. Černí odpověděli jen střelami, které Daniel Fukala bezpečně chytil. Branky Tomáše Neuwirtha a Michala Gąsiora znamenaly pohodlné vedení bílých 4:0 po první čtvrtině.

Do druhé čtvrtiny vstoupili černí aktivněji a hra se vyrovnala. Na řadu přišlo i snížení. Nejprve Marek Wróbel a po něm Adam Nalewajka dali naději černým barvám. Za bílé odpověděl Radomír Byrtus a po polovině utkání byl stav 5:2.

Pokud černí chtěli myslet na srovnání, museli dát rychle kontaktní branku. To se nestalo a bílí trestali. Dvojice Blus-Kozieł zopakovala svůj počin z první čtvrtiny. Když se k nim přidal i Neuwirth, bylo po zápase (8:2).

Poslední čtvrtina se spíše dohrávala. Nejprve Neuwirth zkompletoval hattrick, pak se po druhé trefil Wróbel, hned na to Radomír Byrtus a znovu Neuwirth. Černí se snažili překonat Fukalu individuálními akcemi, což obrana bílých bezpečně pokryla a co prošlo, tak chytil gólman. V poslední desetiminutovce se dočkal i čekatel Ondřej Kus, který využil vlažného bránění černých a vystřílel si hattrick.

Bílí opět předvedli kanonádu i dobrou obranu. Černí naopak ne moc kolektivní výkon. Za zmínku stojí, že bílí vsítili 15 branek, jenže nikdo nejevil zájem zapsat gól do zápisu o utkání a tak branka nebyla uznána.