31.5.2013 - Bílý tým - Černý tým 9:8 (2:2, 3:2, 2:3, 2:1)

Na poslední trénink přišlo méně hráčů. Bílých bylo jen šest, proto je posílil Adam Nalewajka. Za černé nastoupil Marek Dovica.

První branku obstaral hned po 40 sekundách Tomáš Neuwirth. Jeho střelu mezi nohami obránce Tomasz Chorzempa nemohl vidět. Černí srovnali v 5. minutě. Dovica se zbavil Dalibora Tůmy a sám před bránou neměl problém skórovat. V 9. minutě Neuwirth další přesnou střelou dostal bílé do vedení - 2:1. Srovnání obstaral v téže minutě Dovica. Tentokrát obehrál Richarda Wagnera.

Na další branku jsme čekali přesně 20 minut. Wagner katastrofální rozehrávkou namazal Filipu Jungovi. Ten mohl střílet, ale ještě posunul na Dovicu, který střelou do prázdné branky dovršil hattrick - 2:3. Bílí srovnali po pěkné kombinaci, kterou zakončil Michal Gąsior. Ve 33. minutě využil nedůslednosti Nalewajky opět Dovica - 3:4. Bílí hned v zápětí srovnali. A byl to zase Neuwirth, jehož střely byly dnes smrtící. Ve 37. minutě se bílí zmocnili míčku a šli do přečíslení 3 na 2. Milimetrovou přihrávku Nalewajky mezi dva obránce zužitkoval zkušeně Gąsior - 5:4.

Vedení bílým moc dlouho nevydrželo. Po třech minutách třetí části a dvou brankách Jungy vedli zase černí (5:6). Černí se snažili navýšit vedení, bílým však opět perfektně chytal Fukala. V 52. minutě, po další přesné střele Neuwirtha, přišlo srovnání. Černí se s tímto stavem nesmířili a do minuty si vzali vedení zpět. Junga si zaběhl za Michalce a po přesném pasu od Dovicy dal sedmou branku černých. Bílí brzy srovnali. Fukala rozehrál na Gąsiora, který zaútočil a střelou ze střední vzdálenosti překvapil Chorzempu (7:7).

Rozhodnout musela poslední čtvrtina. Hned první útok bílých skončil brankou. Neuwirth byl opět na správném místě (8:7). V zápase se prosazovali jen dva hráči na každé straně, ale rozhodující branku dal někdo jiný. V 76. minutě zakončil rychlý protiútok Michal Kozieł. Černí sice ještě snížili po střele Tomáše Jelena, kterou šikovně tečoval Dovica, na vítězství bílých se však už nic nezměnilo.

Při malém počtu hráčů bylo tempo utkání pomalejší, prostor se tak otevřel útočným démonům z obou stran. U bílých to byli Tomáš Neuwirth a Michal Gąsior, u černých Marek Dovica a Filip Junga. Jejich souboj skončil nerozhodně 8:8.