31.08.2018 - Florbal Stonava - Orlovští Ležáci 2:7 (1:1, 0:2, 1:1, 0:3)

Letos nehrajem skoro žádné zápasy. Tak jsme udělali na konci prázdnin výjimku. Ležáky čeká turnaj v Praze, tak jsme jim chtěli pomoct se rozehrát. Sestavu jsme měli plnou, dokonce i hráče navíc. Skoro nám chyběly žluté dresy... Herní formát jsme zvolili 4x15 minut.
Úvodní oťukávání skončilo v osmé minutě. Soupeřův útočník se protáhl podél mantinelu a střelou po zemi překvapil Romana - 0:1. Srovnali jsme za dvě minuty. Loki vystřelil z otočky, obránci sice střelu zblokovali, ale Viktor byl na místě a střelou pod víko srovnal - 1:1.
Boj pokračoval ve druhé části. A zase jsme prohrávali. Trochu náhodný gól - vyhozený míček byl tečován útočníkem do protipohybu našeho gólmana a bylo to 1:2. Další branka v naší síti přišla po chybě. Ztráta u mantinelu, rychlá přihrávka na střed a pohotová střela - 1:3.
Ve třetí části jsme se vypjali k velkému tlaku, takže Ležáci podnikali nebezpečné protiútoky. Jeden proměnili. Nahrávka do tandemu a střela k tyčce - 1:4. Následně jsme snížili. Střelu Michala dorazil Sztefan - 2:4.
Poslední část jsme hráli vabank. A pykali za to. Ležáci zakombinovali v rozhozené obraně a volný hráč na středu z první upravil na 2:5. Další branka byla po naší chybě v rozehrávce. Ztráta obránce a prudká střela - 2:6. To nebylo vše. za chvílí zase akce na středového hráče, který střelou z první uzavřel skóre na 2:7. Naše ofenzivní akce končily na gólmanovi nebo vedle.
Takže suma sumárum - jako sparingpartner jsme obstáli... :)