29.3.2013 - Bílý tým - Černý tým 14:5 (2:2, 3:1, 7:1, 2:1)

Účast tentokrát byla průměrná - osm hráčů na každé straně. Černým pomáhala bratrská dvojice Byrtusů.

První čtvrtina byla vyrovnaná. Skóre otevřel v 6. minutě Marek Kožusznik, který po vyběhnutí zpoza brány prostřelil Daniela Fukalu. Bílí srovnali po chybné rozehrávce Adama Gabzdyla, kdy se míčku zmocnil Tomáš Neuwirth a prudkou střelou dál první gól bílých. V 16. minutě Michal Gąsior doklepl zbloudilý míček do brány a bílí vedli. O srovnání se zasloužila dvojice Kožusznik-Nalewajka. První pěkně našel křížnou přihrávkou druhého, který si srovnal míček a skóroval - 2:2.

Druhá čtvrtina patřila bílým. Nejprve Stanislav Michalec zakončil pěknou kombinaci střelou do prázdné brány, pak Ondřej Kus skóroval za přispění teče bránícího Nalewajky a pak ještě tentýž obránce vyrobil hrubku, kterou potrestal Neuwirth - 5:2. Černí snížili těsně před koncem čtvrtiny zásluhou důrazu Radomíra Byrtuse.

Třetí čtvrtina přinesla destrukci černých. Bílí dobrým forčekinkem a tahem na bránu nasypali černým sedm branek. Dvakrát se trefili Kozieł, Neuwirth a Gąsior, jednu trefu přidal Richard Wagner. Čestným úspěchem černých byla branka Kožusznika.

V poslední čtvrtině už nebylo o co hrát. Černí dali zásluhou Adama Gabzdyla pátou branku. Více jim Výborně chytající Daniel Fukala nedovolil. Bílí, vědomi si svého náskoku, už povolili. Přesto dali další dvě branky. Luxusní pas Fukaly zužitkoval Kozieł a mohl se tak radovat z hattricku. Střelecký účet zavřel Gąsior, který svým čtvrtým gólem srovnal střelecký počin Neuwirtha.

Bílí opět ukázali disciplinovanou hru v obraně a cílevědomý útok. Svým kolektivním pojetím už poněkolikáté předčili černý tým, který hraje více individualisticky. Když se k tomu přidaly chyby v rozehrávce, o vítězství bílého týmu nebylo pochyb.