28.6.2013 - Bílý tým - Černý tým 12:1 (0:0, 4:0, 4:1, 4:0)

Na toto tréninkové utkání přišlo méně hráčů, a tak jsme byli rádi za účast tří členů klubu Fénix Orlová. Za bílé nastoupil Jiří WawrzykDominikem Andruškou a také novic Adam Pękała. Do brány černých se při pracovních povinnostech Tomasze Chorzempy postavil Pavel Blus.

Úvodní čtvrtina nenasvědčovala, jaký bude konečný výsledek. Oba celky se snažily překonat brankáře soupeře, nikdo však neuspěl.

Změnu přinesla druhá čtvrtina. Jelikož Daniel Fukala všechny střely černých pokryl, čekali černí na první branku dále. Bílí měli přesnější mušku. Po chybách obránců dokázali překonat výborně chytajícího Bluse. Po dvou brankách Gąsiora a jedné Byrtuse a Kuse vedli bílí 4:0.

Třetí čtvrtina se změnila v one man show Michala Gąsiora. Jeho čtyři branky daly bílým vedení 8:0. Dočkali se i černí. Nulu si Fukala pokazil katastrofálním výhozem přímo na hůl novice Šteinigera, který si s touto nabídkou poradil - 8:1.

Před poslední části odešel každé straně jeden hráč. Bílí dál útočili a dočkali se dalších čtyř branek - 2x Byrtus, 1x Kus a premiérově i Pękała. Černí nejenže nedokázali najít recept na Fukalu, ale nevraceli se ani do obrany, takže Blus měl neustále plné ruce i nohy práce.

Minulé zhodnocení sedí i tentokrát. Obranná činnost černých útočníků byla mizivá, což bílí s přehledem trestali. Problémová se ukázala i souhra hráčů Fénixu s kmenovými hráči Stonavy.