25.10.2013 - Bílý tým - Černý tým 6:11 (0:1, 3:3, 2:2, 1:5)

Tentokrát nás bylo více. Po velmi dlouhé době se na florbalu objevil Jakub Dobrovolný. Za černé hrál nováček Adam Kavan.

První čtvrtina se hrála na plný plyn, ale branky nepřicházely. Gólmani nedovolili proklouznout míčku do sítě. Ujala se jen jediná střela. V 10. minutě zužitkoval přečíslení 3 na 1 Kavan - 0:1.

Druhá část už byla na góly bohatší. Hned po buly prchnul Michal Gąsior a střelou pod víko srovnal. Ve 26. minutě bílí stav otočili. V závaru se nejlépe zorientoval Ondřej Kus - 2:1. Černí srovnali hned za minutu, když se natřikrát prosadil Marek Wróbel se svou novou florbalkou. Bílí si hned v zápětí vzali vedení zpět. Dobře mířenou střelou se prosadil Gąsior - 3:2. Ve 30. minutě bylo srovnáno. Kavan zakončil rychlou akci Kožusznika. Hra se pak přelévala ze strany na stranu. Prosadil se až ve 39. minutě Kavan.

Černí navýšili své vedení hned v úvodní minutě třetí čtvrtiny. Kavan nahrával zpoza brány, Dovica skóroval - 3:5. Bílí snížili zásluhou Dobrovolného, který stál na správném místě a mohl dorážet do odkryté Chorzempovy svatyně. Černí opět odskočili o dvě branky. Pěknou kombinaci zakončil Dovica. Bílí ještě dokázali snížit. Po chybě Filipa Jungy skóroval Tomáš Neuwirth - 5:6.

Do poslední části vstupovaly oba týmy oslabeny o dva hráče. Po 4 minutách bylo srovnáno. Radomír Byrtus proklouzl podél mantinelu, natlačil se před bránu a nedal Chorzempovi šanci - 6:6. Za 3 minuty dostal černé do vedení Junga. Bílí umí koncovky znamenitě, ale tentokrát si černí vítězství vzít nenechali. Čtyři branky v poslední desetiminutovce znamenaly nečekaně vysokou výhru černých.

Větší účast hře prospěla. Také úterní trénink znamenal zlepšení ve hře obou celků. Zajímavostí byla roztržka mezi Wróblem a Kusem. Hattrick Gordieho Howa však oběma borcům zhatil včasný zásah Fukaly.