24.5.2013 - Bílý tým - Černý tým 9:8 (2:2, 1:2, 2:1, 4:3)

Další tréninkový zápas jsme pojali jako zkoušku jiného složení sestav. Za bílý tým nastoupili Adam Gabzdyl a Vojtěch Feber. Za černé Pavel Blus a Richard Wagner.

Zápas odstartovala chyba Dominika Andrušky, který ztratil míček a usnadnil Radomíru Byrtusovi cestu ke skórování. V 5. minutě srovnal Filip Junga, který zavedl míček do útočného pásma, obkroužil bránu a po vyjetí zavěsil. Bílé dostal znovu do vedení Gabzdyl, který chytře obstřelil bránícího Adama Nalewajku. Tomasz Chorzempa viděl balónek až v bráně (2:1). Nalewajka svou nedůslednost napravil v 17. minutě. Po jeho střele na první tyčku neměl brankář bílých úplně čisté svědomí.

Druhou čtvrtinu začali lépe černí. Ve 24. minutě Junga opět podnikl průnik do obrany bílých - 2:3. Bílí srovnali ve 35. minutě, po rychlém protiútoku skóroval Ondřej Kus. Ve 39. minutě pohlednou kombinaci černých zakončil Andruška, který si naběhl před bránu, odkud skóroval po milimetrovém pasu Marka Dovicy - 3:4.

Na počátku třetí části zvýšili černí svoje vedení. Blus potáhl akci, nahrál volnému Jakubu Kotuczovi, který bekhendem překonal Daniela Fukalu po páté. Bílí brzy snížili. Kombinaci zakončil střelou ze střední vzdálenosti Kus - 4:5. Srovnání přišlo v 59. minutě. Byrtus nepříliš prudkou střelou překvapil Chorzempu, od jehož nohy putoval míček do sítě.

V poslední části padlo nejvíce branek. Nejprve se do vedení dostali černí, kteří zaútočili hned v 61. minutě. Prudkou přihrávku Nalewajky zužitkoval Dovica. Ten sice míček napoprvé netrefil, ale v zápětí se ho zmocnil za bránou a po vyběhnutí dal na 5:6. V 65. minutě srovnal po kombinační akci Gąsior. Pak přišel kolaps Nalewajky, který dvakrát špatně rozehrál a nabídnuté šance proměnili Kus a Kozieł. Bílí rázem vedli 8:6. Černí se s tímto stavem nechtěli smířit a ještě snížili. Důraz před bránou předvedl Dovica. Rozhodující gól padl v 74. minutě. Stanislav Filip rozehrával standardku. Všiml si, že Chorzempa nestojí u tyčky a tak napálil míček přímo do brány - 9:7. Černí sice hned v zápětí snížili (Andruška), ale vyrovnat se jim už nepodařilo.