23.6.2013 - HFL - Florbal Stonava - Vratimovská vemena 2:7 (2:5, 0:2)

Čekal nás nejdůležitější zápas HFL. Nastoupili jsme v silné sestavě, i když některé hráče limitovala zranění.

Skóre otevřel ve 3. minutě Vratimov, Zeman svou střelu schoval za obránce. V 9. minutě přidala vemena druhou branku. Podešva po rychlé akci prostřelil Fukalu mezi nohama - 2:0. My jsme se prosadili v 11. minutě. Junga přesně umístěnou střelou snížil na 2:1. V 16. minutě přišly dva údery vratimovských. Nejprve Zeman překvapil Fukalu a následně Vandrol tečoval střelu Kramoliše nad ležícího gólmana - 4:1. Naštěstí jsme dokázali brzy snížit. Pohlednou kombinaci zakončil Wawrzyk. Vratimov však zásluhou Podešvy udeřil ještě jednou.

Ve druhém poločase jsme se snažili snížit, ale Vratimov pozorně bránil a hrozil z brejků. Jedno z přečíslení využil ve 28. minutě, kdy si na přihrávku Podešvy naběhl Krč - 6:2. Když ve 31. minutě po individuální akci završil hattrick Zeman, bylo o výsledku rozhodnuto. Sice jsme se ještě snažili pokořit gólmana vemen, ale do konce zápasu se nám to už nepodařilo.

Tato prohra nám bohužel zavřela dveře k celkovému vítězství. Nutno podotknout, že soupeř hrál lépe a 2 body si zasloužil.