22.11.2013 - Bílý tým - Černý tým 6:6 (0:3, 1:1, 1:1, 4:1)

Konečně přišlo více hráčů a také další novic - historicky 120. hráčem, se stal René Klega.

Úvodní čtvrtina patřila černým. Trpělivě dobývali branku, kterou hájil Daniel Fukala, a po zásluze byli odměněni. Nejprve dorážel Marek Kožusznik střelu Marka Wróbla, poté Tomasz Machowski stejným způsobem zužitkoval nahrávku Filipa Jungy. Třetí branku vypracoval Tomasz Chorzempa, který po úspěšném zákroku vysunul do brejku Kožusznika a černí vedli 0:3.

Bílí se trefili až ve druhé části. Ale branka stála za to. Po krásném ťukesu mezi Radomírem Byrtusem a Tomášem Neuwirthem se míček zatřepetal v síti - 1:3. Další snížení nepřišlo a černí navýšili svůj náskok. Parádičkou zpoza brány dovršil hattrick Kožusznik - 1:4.

Ani třetí třetina nepřinesla mnoho branek. Oba gólmani dnes chytali znamenitě. Ujala se až střela z otočky Ondřeje Kuse v 54. minutě. Jenže hned na to černí opět trestali. Osamocený Wróbel z metru sice odkrytou branku netrefil, trefil však brankáře Fukalu, od něhož míček putoval do brány - 2:5.

Změna přišla v poslední části. Bílí nejprve dali branku, která kvůli faulu nakonec neplatila. I to je nakoplo a ještě v téže minutě skóroval Jiří Wawrzyk. Za černé sice ještě dokázal odpovědět Kožusznik, tím však pro černé vyčerpal dnešní gólový příděl. Bílí konečně začali hrát důsledně a s nasazením a nakonec se jim podařilo srovnat.