22.06.2019 - Orlovská Urna - Florbal Stonava - Red Devils Bohumín 3:4 (3:3, 0:1)

Do druhého zápasu jsme vstupovali bez změn v sestavě. A začínala se projevovat sehranost. Hned v úvodu udeřil Danek po nahrávce Romana. V 5. minutě si spolupráci prohodili a vedli jsme 2:0! Jenže hned po rozehrání jsme inkasovali. A za minutu bylo srovnáno. To bohužel nebylo vše. Další branka padla do naší sítě a bylo to 2:3. Naštěstí do přestávky Marek srovnal. Ve druhé půli to byl spíše boj o vedoucí branku. Když se zdálo, že si oba celky připíšou po bodu, Bohumín nám vsítil gól. Smolná porážka, kterou trochu obměkčilo vítězství v nájezdech.