21.6.2014 - Orlovská Urna - Florbal Stonava - FbK Praha Kobylisy 1:3 (0:2, 1:1)

Další zápas napsal Danek Kopic, který se své role ujal se vší parádou.

Tentokráte jsem byl pověřen já tak se do toho pustím :)

Zápas jsme stejně jako ten předtím nezačali vůbec dobře. Už ve 28. sekundě zpoza brány zezadu nastřelily našeho golmana a míček se bohužel odrazil do brány - 0:1. Hlavy jsme ale nesklopily a  trošku se povzbudily na střídačce. Hrálo se dostatečně rychle a tvrdě. No v čase 6:48 Praha znovu udeřila po rychlém protiútoku kdy střela z dálky byla schovaná za našeho obránce kterou brankář neviděl. 0:2 V první půli jsme měli ještě přesilovku kterou jsme ale bohužel nevyužily.

Na začátku druhé půle jsme začaly aktivně a po aktivním napadání kdy v čase 16:35 míček vybojoval Pavel Klega poslal ho před branku kde už jsem se nemýlil a snížil na 1:2. Povzbuzující situace nabudila hráče k ještě aktivnějšímu napadání a chytrému bráněni jsme se s Pavlem dostali o pár minut později do přečíslení dva na jednoho kdy gól sice padnul ale po správně písknuté vysoké holy rozhodčí branku neuznal. Protihráči se poučily, nic nepodcenily a již naposled v čase 18:00 znovu z rychlého protiútoku vedeného po straně po třetí zavěsily. O pár sekund později Juris ukázal že před naší brankou není dobré bránit ve výhledu brankařovy a rozhodčí nakonec vyloučil oba hráče kteří se před branou pošťuchaly. Do konce chyběla přibližně minuta a pul, vzaly jsme timeout, odvolaly brankaře a pokusily se ještě s nepříznivým stavem něco udělat, ale tak dlouho jsme si předávaly míček až nám čas utekl a zápas skončil.