20.12.2013 - Bílý tým - Černý tým 2:8 (0:1, 1:3, 0:1, 1:3)

Potřetí v tomto roce zaskakoval Jan Baláš. Zaznamenali jsme také jeden velký návrat. Po dvou letech se na našem florbalu objevil Dominik Nowak, naše někdejší gólmanská dvojka nastoupila v útoku bílých. Další účast si připsal také Kamil Zaremba.

První čtvrtina patřila gólmanům. Střelci se příliš nevyznamenali. Výjimkou byl Marek Dovica, k němuž se dostal míček vyražený po zákroku Marka Wróbla (světe div se!) v obraně!

Střeleckou nemohoucnost z MFL jsme si přinesli i na pátek, takže další branka padla až ve 31. minutě. Střelcem byl opět Dovica. Teprve poté se prosadili i ostatní, jmenovitě Zaremba, jehož střela se odrazila od tyčky - 0:3. Na 0:4 zvýšil Dovica. Bílí korigovali z trestného hodu - 1:4.

Třetí část přinesla jedinou branku. Těsně před koncem střílel přesně Wróbel.

Bílí se stále nemohli střelecky probudit, o což se nemalou mírou zasloužil Baláš. Černí zatím navyšovali náskok. Zaremba nahodil míček zpoza brány a Fukala si ho srazil za svá záda. Stejný hráč završil po ťukesu s Dovicou hattrick. Bílí snížili po skryté střele Andrušky. Poslední slovo však měli černí. Nalewajka vyvezl míček, posunul ho na volného Dovicu, který akci vyšperkoval přihrávkou Zarembu - 2:8.

Bílí dnes svůj pověstný obrat nepředvedli. Jejich střely končily na Balášovi, který dnes byl doslova neprůstřelný. Přístupem a nasazením černí svého soka předčili na plné čáře a po zásluze vyhráli.