18.10.2013 - Bílý tým - Černý tým 15:7 (4:1, 5:3, 4:3, 2:0)

Velmi slabou účast obohatila podruhé Michaela Ďurišové.

První část byla ještě poznamenána pozdějším příchodem dvou hráčů. Černí tak hráli v pěti, bílí ve čtyřech. Přesto dokázali černé přehrát a ujmout se vedení 4:1. Řádil hlavně nestárnoucí Tomáš Neuwirth.

Bílí navyšovali skóre i ve druhé části, která se už hrála klasicky 5 na 5. První gólový úspěch zaznamenala Míša Ďurišová.

Černí zabojovali a snížili na rozdíl 4 branek, bílí ale nakonec i tuto čtvrtinu vyhráli a tím rozhodli celé utkání.

Poslední čtvrtina se hrála jen na 10 minut. Bílí přidali ještě 2 branky, zápas tak skončil 15:7.

Mnoho omluvenek mělo za následek nízkou účast a také menši kvalitu hry. Jediným možným vysvětlením, proč výkony některých hráčů nebyly stoprocentní, je, že se šetřili na první ligové utkání.