15.11.2013 - Bílý tým - Černý tým 3:8 (0:2, 2:4, 1:2)

Díky velké absenci kmenových hráčů a menšímu množství náhradníků jsme tentokrát hráli jen ve 12 lidech. I proto jsme hrací čas zkrátili na 3x20 minut. Premiéru si u nás odbyl brankář Jan Baláš.

V první třetině se prosadili jen černí. Nejprve otevřel skóre Marek Kožusznik a pak po zajímavém signálu skóroval z trestného hodu Adam Nalewajka - 0:2.

Černí pokračovali ve střílení gólu a po brankách Kožusznika a Gąsiora vedli 0:4. Teprve poté se prosadili bílí díky nenápadné střele Dominika Andrušky. Černí přidali další dvě branky zásluhou Gąsiora a navrátilce z Kanady Daniela Kaminského, za bílé snižoval Tomasz Machowski - 2:6.

V poslední třetině výsledek kosmeticky upravili Wróbel, Wawrzyk a znovu Gąsior, který tak dovršil hattrick.