14.6.2013 - Bílý tým - Černý tým 14:12 (3:4, 2:4, 6:2, 3:2)

Naše jednička Daniel Fukala pořád léčí zranění v dolní části těla, takže pohotovost měl opět Dalibor Tůma. Návrat po zranění hlásí Jiří Wawrzyk.

Černí vlítli do utkání drtivě. V 9. minutě vedli po dvou brankách Jungy a jedné Wawrzyka 0:3. Bílí se prosadili v 11. minutě zásluhou Kozieła, ale hned na to zvýšil opět Junga - 1:4. Bílí nechtěli prodat svou kůži lacino a byli odměněni. Daněk snížil střelou z trestného hodu a Kožusznik proměnil rychlý protiútok - 3:4.

Na počátku druhé části vyrovnal Wagner i s přispěním teče bránícího Andrušky - 4:4. Černí se probudili ze spánku a zásluhou dvou gólu Wawrzyka a jednoho Dovicy získali znovu tříbrankové vedení (34. minuta - 4:7). Za bílé snížil Gąsior, ale díky brance Jungy udrželi černí náskok - 5:8.

Bílí bojovníci srovnali na 8:8 (Kožusznik, Kozieł a Michalec) a mohlo se začínat znova. Černé ještě jednou dostal do vedení Gabzdyl, jenže dvě branky Byrtuse otočily skóre - 10:9. Na vyrovnávací Wawrzyka odpověděl Gąsior a bílí vedli 11:10.

Drama pokračovalo i v poslední čtvrtině. Byrtus zvýšil na 12:10. Naději pro černé vykřesal Nalewajka, jenže další branky Michalce a Gąsiora rozhodly o vítězství bílých. Nic na tom nezměnila ani korekce Jungy na 14:12.

Pohledné utkání plné branek se jistě muselo hráčům líbit. Méně už brankářům. Obrany si i tentokrát vzaly oddechový čas, který hodně přesáhl standardní minutu.