14.12.2012 - Bílý tým - Černý tým 8:6 (0:3, 4:2, 2:0, 2:1)

Oproti minulému týdnu jsme zlepšili účast. Namísto 13 hráčů jich bylo 14. Chyběli oba naši stálí brankáři. Nahradil je Pavel Beránek u černých, u bílých se do brány přesunul Pavel Blus. Černí měli navíc Mariana Poloka. Bílé posílil opět Radomír Byrtus. Hrál za ně i Michal Gąsior a nováček Martin Szotkowski.
První čtvrtinu ovládli černí, kteří dokázali proměnit svoje šance. Bílí trefovali jen brankáře a tyčky. První gól dal v 7. minutě Filip Junga, který po kombinaci s Adamem Gabzdylem oklamal blafákem gólmana bílých - 0:1. Další branku přidal v 11. minutě Marek Wróbel, který nadvakrát doklepl přihrávku Martina Mikeše - 0:2. V 19. minutě vystihl Gabzdyl přihrávku bílých, prokličkoval přes celé hřiště až k bráně a zavěsil - 0:3.
Bílí nesložili zbraně a začali náskok stahovat. Ve 25. minutě Aleš Daněk rozehrál trestný hod na Ondřeje Kuse, který taháčkem trefil přímo pod víko - 1:3. Za minutu stejný hráč zužitkoval nahrávku Byrtuse z rohu - 2:3. Ve 29. minutě podnikl Byrtus výpad podél mantinelu. Natlačil se před bránu; jeho střelu sice brankář chytil, míček ale nezkrotil a volný Gąsior vyrovnal - 3:3. Bílí se z vyrovnání neradovali dlouho. Ve 31. minutě Adam Nalewajka odzbrojil útočníka bílých, odraženého míčku se zmocnil Junga a prudkou střelou vrátil černým vedení - 3:4. Bílí opět srovnali ve 38. minutě. Pěknou kombinaci zakončil střelou do odkryté brány Byrtus - 4:4. Do konce čtvrtiny černí ještě stihli dát další branku. Wróbel zpětnou přihrávkou našel Mikeše, který svým typickým příklepem dál gól na 4:5.
Třetí čtvrtina se dlouho hrála bez branek. Činili se brankáři, kteří se předháněli v krásných zákrocích. Bezbrankový stav čtvrtiny prolomil v 57. minutě Tomáš Neuwirth, který zakončil pěknou kombinaci bílých - 5:5. Půl minuty před koncem obrana černých vyrobila hrubku, kterou z nájezdu dvou na bránu zakončil Gąsior - 6:5.
Černí dál bušili do bílých, ale ani největší šance nedokázali proměnit. Bílí hráli svojí typickou hru na brejky. Jeden z nich využil v 66. minutě Gąsior, který tak završil hattrick - 7:5. V 69. minutě zužitkoval další brejk Szotkowski, který nepříliš silnou střelou překvapil Beránka - 8:5. Černí stačili snížit v 72. minutě, kdy individuální akci zakončil gólem na 8:6 Gabzdyl.
Pěkný zápas tak skončil vítězstvím bílých. Oba brankáři předvedli kvalitní výkon a důstojně nahradili naši stabilní dvojici.