04.06.2016 - HFL - Florbal Stonava - Sokol Petřvald 2:0 (2:0, 0:0)

HFL pokračovala hned za týden. Sestava se trochu obměnila, přesto jsme věřili, že si udržíme vybojované pozice. První soupeř - Petřvald - jsme prostě museli porazit.

A šli jsme za vítězstvím už od prvních minut. Rychlé výpady do rozhozené obrany Sokola byly smrtící. Jeden se podařil hned záhy. Nalin vysunul do už podruhé do brejku Lokiho, ten se poprvé trefil. Uklidnilo nás to a dál jsme dobývali bránu Petřvaldu. V 15. minutě si dvojice Adamů spolupráci zopakovala a bylo z toho vedení 2:0.

Druhou půli jsme pojali více udržbově, přesto jsme hrozili. Ale branka nepadla. A to ani do naší brány. Takže fajn vítězství, které nás mělo dobře naladit na další zápas.